Шановні пацієнти стоматологічної клініки "Кебот-Нью"!

Ми раді вітати Вас на сайті клініки! Дозвольте висловити нашу щиру подяку вам за довіру! Саме Ваша довіра спонукає нас постійно вдосконалювати свої знання, використовувати новітні досягнення медичної науки, впроваджувати нові цифрові методи планування, такі як "Цифровий дизайн посмішки" та цифрові методи виробництва коронок (CAD/CAM система) із біосумісних матеріалів.

На сайті клініки для Вашої зручності створено систему запису онлайн - OnLine та Особистий кабінет з історією ваших відвідувань та можливістю поставити оцінку візиту.

Приємним бонусом для Вас буде 10% знижка на оплату лікувальних маніпуляцій під час on-line запису з нашого сайту та інші знижки в рамках програми лояльності - див. АКЦІЇ

Для нас дуже важлива Ваша думка щодо якості надання стоматологічної допомоги. Чекаємо на Ваші відгуки в розділі Коментарі пацієнтів та оцінки результатів відвідування лікаря в розділі Особистий кабінет.

Ми відкриті для спілкування і в разі потреби головний лікар клініки із задоволенням зустрінеться з Вами для вирішення питань. Телефон головного лікаря стоматологічного центру "Кебот-Нью" +380674447612

Створення здорової, променистої та неповторної посмішки - спільна праця пацієнта та лікаря..
Ми працюємо для Вас!
Ласкаво просимо!

З повагою головний лікар стоматологічної клініки "Кебот-Нью",
к.мед.н, доцент Філіппенкова Лариса Олександрівна.